Archiv

Závěrečné zkoušky

Ve čtvrtek 15. června 2017 se konaly na střední odborné škole ústní závěrečné zkoušky v učebním oboru Strojní mechanik třídy 3.SM a oboru Nástrojař třídy 3.NS. Po tříletém studiu žáci přistoupili k závěrečné zkoušce, která se skládala z písemné zkoušky, praktické zkoušky z odborného výcviku a ústní zkoušky.  U závěrečných zkoušek byli všichni žáci úspěšní. Zkoušky se skládají ve "státní" formě dle jednotného zadání. Ústních závěrečných zkoušek se jako každoročně zúčastnili i odborníci z praxe (výrobní ředitel Kovofiniš, s. r. o. Ledeč nad Sázavou, generální ředitel Wikov Sázavan, s. r. o. Zruč nad Sázavou). V pátek 16. června 2017 byly na MěÚ v Ledči nad Sázavou slavnostně předány výuční listy absolventům učebního oboru strojní mechanik a nástrojař.

Touto cestou děkuji svým kolegům za výbornou přípravu žáků a studentů ke zkouškám a firmám Kovofiniš, s. r. o. Ledeč nad Sázavou a Wikov Sázavan, s. r. o. Zruč nad Sázavou děkuji za dlouhodobou spolupráci a podporu naší školy.

Všem absolventům přejeme hodně dalších studijních, pracovních i soukromých úspěchů a děkujeme zástupcům města Ledeč nad Sázavou za umožnění předávat maturitní vysvědčení, výuční listy a diplomy v obřadní síni MěÚ.

Mgr. Ivana Vitisková, ředitelka

Fotogalerie

rss