Archiv

Vánoční sportovní turnaj na SOŠ a VOŠ

Jako již tradičně, proběhl v úterý 20. 12. vánoční sportovní turnaj, kterého se zúčastnili studenti SOŠ a VOŠ. Čekalo nás velmi nabité dopoledne. Dívky soutěžili v přehazované, chlapci ve florbale a fotbale.

Přehazovanou sehrála čtyři družstva ze SOŠ, přičemž vzhledem k nedostačujícímu počtu dívek ve druhém ročníku, tvořili jedno družstvo téměř výlučně kluci. V dívčím souboji nakonec ve třetím rozhodujícím setu porazili holky ze čtvrťáku třeťačky.

Nejvíce družstev se přihlásilo do florbalové části - devět. Hrálo se ve dvou skupinách, do finále postoupili vítězové, druzí ve skupinách se utkaly o bronz. Třetí místo obsadili kluci z prvního ročníku SOŠ. Ve finále se hrál dramatický souboj, který rozhodovaly až samostatné nájezdy. První místo nakonec vybojovaly kluci ze třetího ročníku SOŠ, kteří porazili druháky z VOŠ.

Do fotbalové části turnaje se původně přihlásilo 7 družstev, ale tým "B" ze druhého ročníku  nenastoupil. Hrálo se stejným systémem jako ve florbale. Do finále postoupili  vítězové skupin -  třeťáci ze SOŠ a třeťáci učebního oboru strojní mechanik. Očekával se dramatický souboj, což se potvrdilo - o jedinou branku byli úspěšnější studenti SOŠ. Třetí místo obsadili maturanti ze SOŠ.

Nakonec závěrečné poděkování všem, kteří se podíleli na přípravě turnaje.

 Mgr. Renata Kopřivová

rss