Archiv

Už známe nového krále a královnu

V pátek skončila volba krále a královny Majálesu 2017. V letošním roce jsme navázali na loňskou tradici a druhý ročník Majálesu jsme uspořádali 26. května 2017.

Celý večer moderovala studentka gymnázia Míša Bělská. V průběhu večera vystoupili studenti nebo absolventi naší školy - skupina Koczkopes a R.U.M. Pořadatelé připravili pro návštěvníky dvě překvapení. První překvapení přišlo hned v úvodu večera - hudební skupina ze ZUŠ v Ledči nad Sázavou, ve které hrají naše studentky a budoucí studenti primy. Druhým překvapením bylo hudební vystoupení dnes již absolventa naší školy oboru informační technologie Michala Kubíka.

Všichni netrpělivě čekali na vyhlášení a dekorování krále a královny Majálesu. Studenti si mohli nominovat za jednotlivé třídy zástupce do hlasování. Hlasování probíhalo na facebooku. Královnou Majálesu 2017 se stala Viktorie Březinová s celkovým počtem 519 liků, na druhém místě se umístila Nikola Kozáková a na třetím místě Karolína Sechovcová. Králem Majálesu 2017 byl zvolen Filip Bělohradský s celkovým počtem 246 liků, na druhém místě se umístil Lukáš Machálek a na třetím místě Jan Němec.

Poděkování patří pořadatelům, kteří se v průběhu večera starali o pořádek na celé akci, občerstvení a o technické zázemí celého Majálesu a pořadatelům, kteří v sobotu obstarali úklid prostor po této akci. Poděkování patří také sponzorům akce, především Městu Ledeč nad Sázavou, pí Věře Kunáškové, Dárky Ledeč nad Sázavou, pí Jitce Krumlové Květinka U Jitky, Ledeč nad Sázavou, pí Marii Marečkové, Ovoce zelenina Ledeč nad Sázavou, restauraci a penzionu U Řeky Ledeč nad Sázavou, Citus, s. r. o. Litoměřice a firmě AK Plast Ledeč nad Sázavou. Za pomoc při stavění pódia a sezení děkujeme studentům střední odborné školy.

Druhý ročník Majálesu se vydařil a budeme se těšit na pokračování v příštích letech.

Vlasta Rýdlová

rss