ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Úspěch našich žáků v soutěži Spotřeba pro život

Letos byl vyhlášen již 14. ročník soutěže Spotřeba pro život, který pořádá časopis dTest pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, Českého telekomunikačního úřadu a kvestora Evropského parlamentu Marcela Kolaji.

Tato soutěž je určena pro tříčlenné týmy studentů středních škol a cílem je vytvořit vzorové vydání spotřebitelského časopisu určeného mládeži na zadané téma, které letos bylo Online hry nepřinášejí jen zábavu, ale i rizika.

Naši žáci se této soutěže účastní pravidelně a tak i tento rok byla zaslána desítka časopisů, které vytvářeli studenti 2.B a 3.I. Mezi tři nejlepší se pak dostal časopis s názvem Kam až to může zajít? od autorů Kristýny Dvořákové, Kateřiny Novákové a Jana Rumanovského z druhého ročníku gymnázia.

Odměnou za jejich zajímavou práci, ve které museli prokázat nejen znalosti ze zadaného tématu, ale také schopnost zpracovat zajímavě daný text po stránce grafické i stylistické, je zájezd do sídla Evropského parlamentu v Bruselu, který by se předběžně měl konat v září tohoto roku.

Nejen tento časopis, který se umístil na příčkách vítězů, si můžete prohlédnout níže.

Děkujeme zmíněným žákům za jejich velmi dobrý výsledek a tím i dobrou reprezentaci školy a přejeme jim krásný pobyt v Belgii.

Kam to může zajít? - úspěšný časopis

Scrolluj

Online hry

Online hry - zábavy a rizika

Buď safe!

deník Teenagera

Press Start

Power

World of Games

Readers


rss