Archiv

Účast na 23. mezinárodním veletrhu fiktivních firem

Ve dnech 22. - 24. 3. 2017 jsme se zúčastnili veletrhu fiktivních firem v Praze. Přípravy byly dlouhodobé, snažili jsme se nic neponechat náhodě a intenzivně jsme pracovali na veškerých potřebných materiálech. Nastal očekávaný den D. Nervozita, očekávání a starosti jak vše zvládneme. Soutěžili jsme za firmu Impilo, s. r. o., která se zabývá domácím fitness. Ocitli jsme se v konkurenci 112 fiktivních firem z celé Evropy s různým předmětem podnikání. Naším úkolem bylo fiktivně prodat co nejvíce produktů a obchodovat s dalšími fiktivními firmami/zákazníky jak v českém tak v anglickém jazyce. Vedle produktů pro domácí fitness jsme také našim zákazníkům nabízeli placky s názvem firmy a zdravé sušenky. Celá akce se nám líbila, jelikož jsme si mohli vyzkoušet fiktivní obchodování a zároveň jsme si mohli užít bohatý kulturní program, který doprovázel tento veletrh. Celá akce nám umožnila vyzkoušet si, jak funguje chod podniku v realitě. 

V rámci vyhlášených jednotlivých soutěžních kategorií jsme se přihlásili do soutěže o nejlepší katalog a nejhezčí stánek veletrhu. Ve velké konkurenci nám chybělo pověstné štěstíčko. Přesto jsme obsadili pro nás i pro naší VOŠ skvělé 5. místo v soutěži o nejhezčí stánek a s katalogem jsme se umístili na místě 7.

Impilo, s. r. o. (studenti 2. ročníku VOŠ Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou)

Děkuji studentům VOŠ za vzornou reprezentaci školy a výborné využití teoretických znalostí ze studia VOŠ na Gymnáziu, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou

Ing. Soňa Poupětová - učitelka

rss