ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Říká se, že změna je život

Letošní absolventi našeho gymnázia prožili závěr svého studia s mnoha změnami. Kvůli karanténě se na maturitu museli připravovat distančně v online hodinách a v květnu se účastnili jenom několika konzultací, které probíhaly za přísných hygienických podmínek. Stejně tak i maturita byla doprovázena nutnými preventivními opatřeními. Pro všech 27 studentů osmi- i čtyřletého studia byla maturita úspěšná, a to je to hlavní.

Čerství absolventi naštěstí nepřišli ani o důležité společenské akce spojené se zakončením studia. Vedle tradičního pomaturitního večírku to bylo slavnostní předání vysvědčení. Díky pracovníkům Hradu v Ledči nad Sázavou bylo vytvořeno důstojné prostředí na (doslova pohádkovém) nádvoří hradu a všichni absolventi a jejich rodiče a blízcí mohli vše náležitě prožít. Slavnostního předávání se tradičně zúčastnil i starosta Ing. Zdeněk Tůma.

Přejeme všem našim absolventům úspěch u přijímacích zkoušek a při studiu na vysokých školách. V jejich osobním životě hodně zdraví, štěstí a dobré mezilidské vztahy.

Jiří Foller, třídní učitel 8.O a 4.B
Foto: Eliška Velíšková, třída 7.S

CELÁ FOTOGALERIE

rss