ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Přehlídka středních škol v Kutné Hoře

Ve středu 12. října 2022 žáci a učitelé navštívili Kutnou Horu za účelem prezentace naší školy na Přehlídce středních škol, která se každoročně pořádá v Kulturním domě Lorec. Tato přehlídka je určena pro žáky ZŠ a jejich zákonné zástupce, kteří společně získávají informace o jednotlivých maturitních a učebních oborech středních škol.

Všichni zúčastnění se mohli seznámit nejen s obory školy, ale i s projekty, které naše škola pořádá, či s praktickými výrobky našich studentů. Zájem o náš stánek byl značný, případní zájemci o studium si odnášeli nejen informace, ale i letáky školy a ukázky našich děl. Zaujali jsme i redaktory z Kutnohorského deníku, viz níže. https://kutnohorsky.denik.cz/

Rádi bychom Vás pozvali na další veletrh studijních oborů do Havlíčkova Brodu, který se bude konat 25. října 2022 od 8 do 17 hodin v Kulturním domě Ostrov, a 1. listopadu 2022 do Pelhřimova od 9 do 16:30 hodin v Kulturním domě Máj. Následně zveme celou veřejnost na Dny otevřených dveří a na školní veletrh fiktivních firem, který se uskuteční ve středu 19. října a v sobotu 26. listopadu 2022.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Podívejte se: Osmáci a deváťáci si v Lorci vybírali studijní i učební obory

Ing. Soňa Poupětová

rss