ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Přehlídka středních škol v Havlíčkově Brodě

Ve čtvrtek 31. října 2019 žáci a učitelé naší školy navštívili Havlíčkův Brod. Účelem této návštěvy byla účast na Přehlídce středních škol, která je každoročně pořádána v kulturním domě Ostrov. Tato přehlídka je určena pro žáky ZŠ a jejich zákonné zástupce, kteří společně získávají informace o jednotlivých maturitních a učebních oborech středních škol nejen z Kraje Vysočina. Celou akci podporuje Kraj Vysočina v čele s radní pro oblast školství, mládeže a sportu Ing. Janou Fialovou, MBA, kterou jsme rádi přivítali u našeho stánku.

Stejně jako na prvním veletrhu SŠ v Kutné Hoře, (který se konal 16. října 2019), se všichni zúčastnění mohli seznámit nejen s obory školy, ale i s projekty či s praktickými výrobky studentů školy. Děkujeme všem zájemcům za návštěvu u našeho stánku.

Rádi bychom Vás pozvali na další veletrh studijních oborů do Pelhřimova, který se bude konat 5. listopadu 2019. Následně zveme celou veřejnost na Dny otevřených dveří a na Školní veletrh fiktivních firem, který se uskuteční po celý den v pátek 22. listopadu a dopoledne v sobotu 23. listopadu 2019.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ing. Soňa Poupětová

rss