ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Předávání maturitních vysvědčení

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení dne 24. 5. 2018 - salónek ledečského hradu.

Oktáva + 4. B

Dne 24.5.2018 se celá naše třída 22 absolventů v čele s naším třídním profesorem panem Milanem Smejkalem sešla na ledečském hradě na slavnostním předávání maturitních vysvědčení.

Za hudebního doprovodu studentek Adély Caskové a Nikoly Velátové  jsme postupně přicházeli do salónku ledečského hradu a nejen našim maminkám ukáply první slzičky. Všichni přítomní pak vyslechli slavnostní projevy paní ředitelky, starosty našeho města a našeho pana třídního. A pak již přistupoval jeden absolvent za druhým k třídnímu učiteli, aby z jeho rukou převzal ve speciální červené složce na vysvědčení nejen své vysněné maturitní vysvědčení, ale nově také tzv. Europass - dodatek k osvědčení.

Děkujeme všem výše zmíněným za to, že nám popřáli hodně štěstí při dalším studiu a jsme rádi, že jsme navštěvovali právě ledečské gymnázium hlavně pro jeho přátelskou atmosféru. Také bychom chtěli poděkovat všem, kteří se na našem úspěšném absolvování střední školy podíleli - ať už to jsou učitelé, které jsme někdy doháněli k šílenství svou leností, nebo naši rodiče, které naše maturita děsila možná více než nás samotné… Za nás za všechny to už při svém projevu řekl zástupce naší třídy Vítek Šťastný: "Cokoliv bych řekl, to bych se opakoval, prostě děkujeme!"

Jsme moc rádi, že jsme všichni úspěšně odmaturovali a mohli se tak nakonec sejít při tomto předávání maturitních vysvědčení. Chtěli bychom zároveň popřát nejen své třídě jen to nejlepší do dalších mnoha let a doufáme, že na sebe budeme všichni moc rádi vzpomínat.

Za třídu Oktáva a 4.B Tereza Brabcová a Kateřina Vaňková

Fotogalerie

VIDEO

 

 

rss