Archiv

Pozdrav z Harrachova

Žáci naší školy vyrazili do Harrachova na lyžařský výcvikový kurz. Konkrétně je to téměř celá třída kvinta a 1.B a také někteří ze sexty a 1. ročníku SOŠ. Už počasí minulého týdne v celé České republice dávalo tušit, že o nedostatek sněhu se letos bát nemusíme. A tak jsme se po pečlivých přípravách, velkém těšení, ale také troše té cestovní horečky v neděli v pravé poledne vydali na cestu.

Ta nám uběhla velmi příjemně a díky sluníčku, které se odpoledne ukázalo, jsme se hned mohli pokochat krásou Krkonoš, kam jsme přijeli kolem čtvrté hodiny. Ubytovali jsme se v krásném hotelu SkiCentrum, odkud je to jen kousíček na sjezdovky. Panorama nám dotvářejí skokanské můstky.

Doufáme, že nám ten týden proběhne v klidu a že si to tu pěkně užijeme. Zasíláme pozdrav spolužákům a vyučujícím v Ledči! 


AKTUALIZOVÁNO:

Od 8. do 14. ledna probíhá v Harrachově lyžařský výcvikový kurz. V neděli jsme konečně vše naložili do autobusu a vyrazili jsme na sever. Když jsme se, obtěžkáni zavazadly, doplahočili na recepci, bylo už pozdní odpoledne. Pak jsme se posílili večeří, abychom přežili následující den a šli jsme spát. LVK jsme zahájili hned ráno zařazením do družstev. Další dva dny jsme prolyžovali a výrazně se zlepšili. Ve středu jsme si vyzkoušeli běžkování a odpoledne se zašli podívat na Mumlavské vodopády. Uvidíme, jak vše bude pokračovat.

 Vaše (zatím živá a zdravá) kvinta, 1. B a spol.

(sepsali Filip a Viki)

 

DALŠÍ FOTKY

rss