ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Národní finále KB florbal challenge

 22. 3. 2019 se naši chlapci zúčastnili Národního finále východ. Tento turnaj se konal v prostorách sportovní haly VUT Brno za účasti osmi nejlepších školních týmu postupujících z krajských kol rozdělených do dvou skupin. 

Ve skupině A nastoupili Bigy Brno, SPŠ Zlín, GJB a SPgŠ Přerov a SPŠ Chrudim. Ve skupině B usilovali o vítězství GPOA Znojmo, Gymnázium Trutnov, Gymnázium Ledeč nad Sázavou a SG Ostrava.
Ani velká snaha, nasazení ve hře a chuť po vítězství v každém zápase nestačili chlapcům z naší školy na vítězství nad soupeři ve skupině. Nejdříve remizovali se SG Ostrava 0:0, poté podlehli trutnovskému gymnáziu 1:5, ve třetím zápase nestačili na znojemské gymnázium 2:4 a v boji o konečné sedmé místo podlehli těsně SPŠ Chrudim 1:2 po samostatných nájezdech. 
Vítězi Národního finále východ, SPŠ Zlín blahopřejeme a chlapcům z naší školy děkujeme za vzornou reprezentaci. Vždyť zúčastnit se Národního finále, zahrát si s nejlepšími týmy z celé republiky, radost ze hry a pocit z dobře odvedeného výkonu je mnohdy cennější než vítězství.

Družstvo nastoupilo ve složení: Roman Liška, Martin Kučírek, Adam Mašín, Michal Doležal, Matyáš Kozák, Martin Chlubna, Patrik Pokorný, Jakub Egart, Milan Tvrdík, Tomáš Končel a Dominik Šimůnek.


rss