ZE ŽIVOTA ŠKOLY

MS v biatlonu

Plný autobus studentů a studentek našeho gymnázia - od primánů až po maturanty - vyrazil ve středu 7. února do Nového Města na Moravě na 1. závod  letošního mistrovství světa v biatlonu. Všichni v autobuse jsme se  těšili, ale s obavami jsme se dívali na oblohu, která hrozila deštěm.

Ten také během odpoledne přišel. Ale ukázali jsme, že nás jen tak něco nerozhodí. Ani vytrvalé mrholení, ani blátivá přístupová cesta, ani některé zmatky pořadatelů nám nezabránily v tom, abychom si celý den patřičně užili. Nemohli jsme se dočkat času 17.20, kdy na trať vyjelo všech 25 závodníků na 1. úsecích štafety. 

Naši závodníci sice příliš neuspěli, ale to nevadilo. Fandili jsme, co jsme mohli, závodníky a závodnice jsme viděli na pár metrů před sebou. Díky obřím obrazovkám kombinovaným s realitou jsme si mohli závod pořádně vychutnat. Celý podvečer velmi rychle utekl. Ani jsme se nenadáli a už nás autobus odvážel domů. Pochvala patří studentům, na které bylo během zájezdu spolehnutí. Těšíme se na další podobné akce.

Jiří Foller

FOTOGALERIE

rss