ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Maturitní ples Střední odborné školy

Pátek 3. 2. 2023 byl pro žáky maturitní třídy 4. I a 4. MS nejen dnem pololetních prázdnin, ale především dnem velmi slavnostním. Ledečská sokolovna se stala opět po roce místem tradičního maturitního plesu střední odborné školy.

Příjemnou atmosféru tvořil nejen slavnostně vyzdobený sál, ale především všichni návštěvníci z řad rodičů, kamarádů, vedení školy a dalších vyučujících. O úvodní překvapení se postaral žák naší školy Matyáš Čihák s partnerkou Kateřinou Krutišovou z Armádního tanečního klubu Havlíčkův Brod, kteří předvedli ukázku čtyř latinskoamerických tanců.

Před půlnocí zatančila taneční skupina Lady Diamond pod vedením Martiny Pejcharové. Celým večerem provázel skvělý poděbradský moderátor Jan Váňa, kterému nechyběl patřičný humor a zároveň svým vystupováním skvěle doplňoval lety osvědčenou taneční skupinu R.U.M.

Ples byl také zpestřen hrou o ceny a půlnočním kolem štěstí, díky kterému několik šťastlivců neodešlo domů s prázdnou. Poděkování patří všem, kteří se podíleli na organizaci plesu, nebo byli v tento slavnostní večer s námi.

Ples jsme si společně s naším třídním učitelem Mgr. Josefem Jaklem velmi užili a doufáme, že jeho úspěch je předzvěstí i naší úspěšné maturitní zkoušky.

Sandra Nekolová, Petr Nikodým


rss