Archiv

Maturitní ples SOŠ

Tradičně pořádaný, 35. maturitní ples naší školy, se nám nevyhnul ani tento rok. Ples začal pozvolně tajemným nástupem maturantů a po něm následovalo to nejdůležitější - samotné šerpování. Emoce byly vidět i slyšet na každém rohu. Někteří slzeli, jiní skandovali či pískali. Maturanti a maturantky si to užívali, smáli se, zvedali ruce a čelili nejen přílivům drobných mincí všemožných hodnot, ale i odhozeným kusům spodního prádla. Na konci jejich cesty po červeném koberci je čekalo ošerpování, obdarování květinou a skleničkou s přípitkem.

Na řadu pak přišly proslovy z úst třídních učitelek, Ing. Evy Skalické a paní Zuzany Dvořákové, dále paní ředitelky Mgr. Ivany Vitiskové a zástupkyně ředitelky Ing. Vlasty Rýdlové. Na závěr pronesli krátké poděkování zástupci obou tříd.

Po této dojemné chvilce už následoval přípitek a ples mohl začít. Všichni tančili a oslavovali. Když hodiny naklonily svou kratší ručičku k dvanácté, přišlo na řadu půlnoční překvapení a následné vyhlášení tomboly. Vášniví tanečníci se však touto událostí nenechali zaskočit a okamžitě po vyhlášení zaplnili opět parket, kde tančili až do ranních hodin.

Foto zde: Fotogalerie z maturitního plesu

rss