ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Majáles 2024

Po roce jsme se sešli posledního května na šestém ročníku studentského Majálesu, který se letos konal z důvodu počasí na ledečské sokolovně. Večer plný zábavy, soutěží, hudby a skvělé atmosféry nám nezkazilo deštivé počasí. Letos se pořádání a moderování ujaly studentky kvinty Anna Průdková a Adéla Prchalová. S výzdobou jim pomohla Aneta Kábelová a Kateřina Fajmanová se svými spolužáky. O přípravu sálu se postarali studenti druhého a třetího ročníku střední odborné školy.

Na začátku rozproudila atmosféru kapela Koblych, ve které hrají studenti naší školy. Vystřídala je zručská kapela ChTpč. Večer pokračoval vystoupením absolventů naší školy v kapele Anfall, která zvedla ze židle všechny posluchače. A na závěr večera nám skvělou atmosféru zajistila kapela Starý klády.

V průběhu večera byli vyhlášeni královna a král Majálesu. Studenti si za jednotlivé třídy volili zástupce do hlasování a následně si zvolili vítěze letošního Majálesu. Netrpělivě jsme čekali na vyhlášení. Královnou a králem Majálesu 2024 se stala Aneta Dudáková a Petr Jeník, na druhém místě se umístila Pavlína Simonicsová a Viktor Svoboda, na třetím místě Kateřina Eliška Pechancová a Kryštof Malimánek. Odměnou jim byly věcné dary, poukázky a kytice od našich sponzorů.

Poděkování patří pořadatelům, kteří se v průběhu večera starali o pořádek na celé akci, občerstvení a o technické zázemí celého Majálesu, zvukařům p. Petrusovi a p. Ochovi, a pořadatelům, kteří v sobotu obstarali úklid prostor po této akci. Poděkování patří také sponzorům akce – Bertram, Logistics Solution, Kovofiniš, Město Ledeč nad Sázavou, CWS, Unimont J.C.K., Schäfer werke, Galatek Ledeč nad Sázavou, Atos stavby, Atos stavebniny, Intex, Hotel Kaskáda, Autoškola Smart, Primavera, Kavárna Kovárna, Kristýně Skalické, pí Jitce Krumlové - Květinka U Jitky, Ledeč nad Sázavou. Poděkování patří i TJ Sokol Ledeč nad Sázavou za zapůjčení sokolovny na poslední chvíli. Možná se jedná o poslední akci před plánovanou rekonstrukcí.

Přes nepřízeň počasí se akce na sokolovně vydařila a budeme se těšit na pokračování v příštích letech.

Ing. Vlasta Rýdlová


rss