Archiv

Lyžování nás baví!

Skvělý týden na horách tentokrát zažila třída sekunda. Ve dnech 15. - 21. ledna 2017 proběhl lyžařský výcvikový kurz v Prkenném Dole u Žacléře, a to již po čtrnácté. Letošní zima se konečně vydařila, a tak nám dopřála hojnost jak sjezdování, tak běžkování.

A co jsme zažili kromě lyžování, lyžování a zase lyžování? Třeba večerní lyžování. No a někteří z nás také okusili Snow Tubing, vyhřívali se v sauně, pořádně se "vylouhovali" ve vířivce, vyřádili na diskotéce či vyběhli kopcem Střízlivákem. Ani o večerní program jsme nebyli ochuzeni. A tak jsme se mimo jiné dozvěděli, jak správně namazat lyže a starat se o ně, vyslechli jsme přednášku pana Mirka Drahozala o první pomoci nebo trochu pronikli do tajů práce horské služby.

Celý týden nám utekl jako voda a nejedenkrát jsme slyšeli přání, abychom si ten náš výlet trochu prodloužili, že se nám zpátky do školy vlastně vůbec nechce. Ale protože čas nezastavíme, vrátili jsme se v sobotu zase zpátky do Ledče všichni zdraví, a co se týče lyžování i šikovnější. A doufejme, že po tak krásném týdnu se budeme zase odpočatí věnovat školním povinnostem!                      

  K.D.


VÍCE FOTOGRAFIÍ


rss