ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Král a královna Majálesu 2018 byli zvoleni

Třetí ročník Majálesu se konal v pátek 25. května a v průběhu byli dekorováni a vyhlášeni král a královna Majálesu 2018. 

Celý večer moderovaly studentky prvního ročníku informační technologie Kačka Skalická a Nikča Studecká. V průběhu večera vystoupili studenti nebo absolventi naší školy - skupiny S. O. T. H., Vlastní verze a R. U. M. Každou volnou chvilku vyplnil DJ Black pěknou písničkou nejen k poslechu, ale i k tanci.

Všichni netrpělivě čekali na vyhlášení a dekorování krále a královny Majálesu. Studenti si mohli nominovat za jednotlivé třídy zástupce do hlasování. Hlasování probíhalo na facebooku. Královnou Majálesu 2018 se stala Zuzana Ryšavá s celkovým počtem 173 liků, na druhém místě se umístila Michaela Smejkalová a na třetím místě Johana Hrubešová. Králem Majálesu 2018 byl zvolen po napínavém souboji Adam Brabec s celkovým počtem 144 liků, na druhém místě se umístil Roman Čížek a na třetím místě Bohouš Žáček.

Poděkování patří pořadatelům, kteří se v průběhu večera starali o pořádek na celé akci, občerstvení a o technické zázemí celého Majálesu a pořadatelům, kteří v sobotu obstarali úklid prostor po této akci. Poděkování patří také sponzorům akce, především Městu Ledeč nad Sázavou, pí Věře Kunáškové - Dárky Ledeč nad Sázavou, pí Jitce Krumlové - Květinka U Jitky, Ledeč nad Sázavou, pí Marii Marečkové - Ovoce zelenina Ledeč nad Sázavou a firmě AK Plast Ledeč nad Sázavou, zastoupené Ing. Bohdanem Koumarem. Za pomoc při stavění pódia a sezení děkujeme studentům prvního ročníku střední odborné školy.

Třetí ročník Majálesu se vydařil a budeme se těšit na pokračování v příštích letech.

Ing. Vlasta Rýdlová

rss