ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Když nemůžeš, tak přidej!

V době coronaviru jsme byli v našem sportování značně omezeni. Nicméně, příroda je tu pro nás stále a nehrozí v ní žádná epidemiologická opatření. Jednou z možností, jak udělat něco pro své zdraví a podpořit dobrou věc, je BĚH PRO PAMĚŤ NÁRODA. Probíhá od 20. do 23. května na mnoha místech republiky. Naše nejbližší trať je v nedalekém REJČKOVĚ.

Start i cíl je před Kulturním domem Rejčkov. Trasa 10 kilometrů kolem Melechova, trasa 5 km okruh směr Staré Hutě a zpět do Rejčkova (stále doprava). Trasy budou viditelně označeny po celé období 20. 5.–23. 5. Individuálně na ně můžete vyběhnout kdykoli v tomto období. Doporučujeme běhat za denního světla. Informace ke značení tratě budou v místě akce v prostoru startu/cíle a registrovaní závodníci je dostanou před závodním víkendem na email. Registrujte se a váš výsledný čas můžete vložit do výsledkové listiny jednotlivých tras. Startovné on-line 300 Kč. Povrch: lesní a polní cesty.

MŮŽETE TAKÉ BĚŽET KDEKOLI (doma i v zahraničí)
Máte to na oficiální místo běhu daleko? Běháte rádi sami? Podpořte nás, zaregistrujte se a my vám pošleme startovní číslo emailem.
On-line lze běžet 10 km, 5 km i 1 km.
Olga Plchová – registrace; beh@pametnaroda.cz; 602 962 051
Další informace na www.behpropametnaroda.cz

Svou účastí běžci podpoří projekt Paměť národa, který zpřístupňuje naši novodobou historii.

Jiří Foller

rss