Archiv

Kam na střední školu v Kraji Vysočina

Naše střední škola se představuje na přehlídce Kam na střední školu v Kraji Vysočina, jejímž cílem je ukázat žákům základních škol a jejich rodičům co nejucelenější nabídku krajem zřizovaných gymnázií, středních škol a učilišť. Výstava je umístěna v Ekotechnickém centru Alternátor v Třebíči a koná se pod záštitou radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Ing. Jany Fialové, MBA.

Vernisáž výstavy slavnostně zahájili 7. prosince 2016 předseda spolku EKOBIOENERGO Ing. Richard Horký a radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Ing. Jana Fialová, která uvedla: "Žáci základních škol mají sami možnost plnit úkoly zadané školami, nejsou nikým rušeni, mají na pokusy, bádání nebo objevy času tolik, kolik potřebují. Kraj Vysočina využil této zajímavé nabídky a po prvních týdnech instalace uvidíme, jaký bude mít tato netradiční přehlídka mezi školami ohlas." Vernisáž pokračovala prohlídkou Ekotechnického centra Alternátor a předvedením zajímavých pokusů.

Naše aktivity, např. klikový mechanismus, doraz, šroubové spoje, a další si můžete vyzkoušet na našem stánku a odnést si řemeslné skládačky a omalovánky až do 31. ledna 2017.

Ing. Vlasta Rýdlová

rss