Archiv

Filmové představení v Jihlavě

Svátečně začal pro žáky nižšího gymnázia předvánoční týden. Návštěva kina je pro dnešní mladou generaci opravdu událostí na rozdíl od dob, kdy kina byla v každém městečku. A tak žáci sekundy, tercie a kvarty vyrazili v pondělí 19. prosince do Jihlavy, kde v kině Cine Star shlédnuli film Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastická zvířata a kde je najít).

Film byl v anglickém znění s titulky, a tak si všech 88 účastníků z řad studentů mohlo ověřit, nakolik jsou jim znalosti získané ve škole platné. Podle jejich kladných reakcí bylo vidět, že si film i celý zájezd opravdu užili. To platilo i pro následnou návštěvu City Parku, kam se také všichni těšili. Spokojeni mohli být i všichni čtyři vyučující, kteří své studenty doprovázeli.

Pro výuku cizích jazyků je vhodné využívat nejrůznější metody, hlavně ty, které jsou motivační. A tím filmy určitě jsou i v době, kdy lze obrovské množství filmů sledovat v počítači nebo v notebooku. Filmové představení v kině s kvalitním obrazem i zvukem však zůstává událostí.


FOTOGALERIE

rss