ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Boubelín, Teddy a Taz - naši vítězové

Co mají společného Boubelín, Teddy, Taz, Zuzanka, Robbie, Dara, Bohoušek a Honzík? Jsou to vaši favorité v soutěži o nejhezčí, nejzajímavější či nejvtipnější fotografii domácího mazlíčka.

Během ledna jste mohli vybírat ze 42 fotografií, které pořídili naši žáci a učitelé, a dát jim nějaký ten bodík. Hlasováno bylo celkem 180krát, a protože všechna zvířátka byla velmi roztomilá, tak rozdíly v hlasování byly poměrně těsné. 

Na 8.-10. místě se stejným průměrným skóre se umístili kocouři Honzík a Robbie a klisna Dara. Sedmé místo patřilo opět Honzíkovi a ze šestého se může radovat pes Teddy. Z pátého místa se na nás směje kráva Zuzanka a na čtvrtém číhá kočička zvaná Bohoušek z krmítka pro ptáčky. Třetí místo pak díky vašim hlasům získal spokojený pes Taz, kterého hladí jeho páníček Jirka Tutka ze septimy. Na druhém místě se sněhem prohání další spokojený pes, tentokrát Teddy, kterého doprovází páníček Martin Flekal z kvarty. První místo s převahou obsadil poněkud netradiční domácí mazlíček Kristýny Dvořákové z 2.B - jelen Boubelín.

Děkujeme všem žákům i učitelům za účast v soutěži a všem domácím mazlíčkům přejeme pevné zdraví, radost a spokojenost v rodinách svých páníčků.

Zde ve videu si můžete prohlédnout a připomenout všechna zvířátka i s autory snímků. Níže jsou pak zobrazeny fotografie umístěné na prvních 10 místech.

rss