ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Blahopřejeme - úspěch ve spotřebitelské soutěži

Binderiya Bujidmaa (2.B), Veronika Černá (6.S) a Eliška Velíšková (6.S) se zúčastnily soutěže Spotřeba pro život pořádané společností dTest, která se zaměřuje na ochranu spotřebitelů v České republice a zároveň vydává stejnojmenný měsíčník. 

Soutěž byla vyhlášena pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, Českého telekomunikačního úřadu a poslankyně Evropského parlamentu MUDr. Olgy Sehnalové, MBA a šlo již o 11. ročník.  Úkolem soutěžících bylo vytvořit vzorové číslo spotřebitelského časopisu, letošním nosným tématem soutěže se stali "Spotřebitelé a poskytovatelé poštovních či přepravních služeb".

Děvčata se zhostila úkolu velmi dobře a to nejen po obsahové stránce, ale také velmi dobře si poradila s grafickým zpracováním časopisu, jak se můžete přesvědčit zde. Proto si v konkurenci několika dalších desítek časopisů zasloužila dělené 1.-2. místo a mohou se těšit na první cenu, kterou je exkurze do největší české třídírny balíků či do vysoce specializovaného pracoviště pro příjem tísňového volání. 


rss