ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Adaptační kurz 1. ročníků SOŠ

Ve dnech 13. - 14. září 2018 proběhl poslední letošní adaptační kurz, a to prvních ročníků SOŠ. Studenti učebních oborů a maturitního oboru Mechanik seřizovač absolvovali množství aktivit, které prověřily jejich fyzickou zdatnost a schopnost týmové spolupráce. Reakce na průběh kurzu byly více než pozitivní:

"Pokud jste se sem přijeli pobavit, zasportovat si a hlavně se navzájem poznat, tak toto místo je naprosto ideální. Ale to nejlepší tady je jídlo. Vynikající řízky, svíčková atd. Kdybych mohl, tam bych sem jel znovu."

P. Jiřík (1. MS)

"Znovu bych sem jel proto, že jsem se dobře najedl, poznal se více s novými spolužáky, "ulil" se ze školy a zahrál si hry, které si běžně nezahraji. Celkově tu panovala dobrá atmosféra."  

Neznámý autor

"Večer byl nejvíce záživný. Čekala nás večerní hra, díky které jsme alespoň trochu poznali život slepého člověka. Jako slepí jsme chodili ani nevím kde, dokonce jsme se váleli v kopřivách… Já osobně jsem si vyčistil hlavu od všech starostí. Určitě bych ostatním doporučil takovou zkušenost."

L. Vápeník (1. MS)

Děkujeme SVČ Ledeč za zajímavý program a paním kuchařkám za výborné stravování.

 Adéla Protivínská

rss