Archiv

65. MATURITNÍ PLES GYMNÁZIA

V sobotu 11. 2. 2017 dosáhly naše půlroční plesové přípravy vrcholu. Když jsme celé odpoledne nafukovali balonky či stavěli slavobránu, byli jsme plni očekávání. Na vině byla zajisté i všude nás provázející  nervozita  z  neznámého... nebo to  snad  byla  nedočkavost? Pokud jsme snad měli nějaké ty obavy, ukázaly se během celého večera naprosto zbytečné. Naše předtančení mělo úspěch, maturanti zdárně nastoupili a byli také náležitě slavnostně ošerpováni.

Dle mého názoru je příprava maturitního plesu jedna z největších, ne-li ta největší třídní akce za celých osm let na gymnáziu. (Tedy samozřejmě kromě samotné maturity.) S přípravami jsme proto začali už s předstihem, tudíž se i menší problémky (ty nastanou vždy, ať už se snažíte, jak chcete) stihly vyřešit zdárně a včas. Jsem na nás všechny opravdu hrdá, vložili jsme do toho kus své práce. Snad naše úsilí nepřišlo vniveč a i vy všichni jste si ples náležitě užili.

Na závěr už chci jen poděkovat všem zúčastněným a popřát hodně štěstí maturantům u již výše zmiňované největší akci - maturitě. Doufám, že se uvidíme na dalším maturitním plese... Tentokrát ale půjdeme po červeném koberci my...

                                                                                                                      Kateřina Rejnková, třída 7.S

rss