Archiv

1. místo v krajské soutěži

Jako v minulých letech se žáci střední odborné školy zúčastnili krajské soutěže "S Vysočinou bezpečně na Internetu", určené pro žáky základních a středních škol v Kraji Vysočina. Jednalo se již o čtvrtý ročník soutěže týkající se problematiky elektronické bezpečnosti.

Všichni soutěžící (letos se zúčastnilo 535 žáků) nejprve odpovídali prostřednictvím Internetu ve třech dílčích kolech na otázky týkající se elektronické bezpečnosti a informačních a komunikačních technologií. 5 nejlepších žáků z každé kategorie (ZŠ + SŠ) následně postoupilo do finálové části, kde měli za úkol představit projekt na téma e-bezpečnost. Toto finále proběhlo 10. 2. 2015 v sídle Kraje Vysočina v Jihlavě při příležitosti Dne bezpečnějšího Internetu a za účasti hejtmana, krajských radních a odborníků z praxe.

Na prvním místě v kategorii středních škol se umístila žákyně naší střední odborné školy oboru informační technologie Veronika Cudlínová, jejíž prezentace zaujala odbornou porotu tak, že jí nabídli spolupráci při dalších akcích zaměřených na elektronickou bezpečnost.

Gratulujeme.

 S Vysočinou bezpečně na Internetu

Odkaz na článek na stránkách Kraje Vysočina

Finále soutěže S Vysočinou bezpečně na Internetu

rss