Vítáme Vás na stránkách naší školy

Škola se nachází v malebném posázavském městě Ledeč nad Sázavou a je rozložena do tří budov. Gymnázium se nachází na Husově náměstí, střední odborná a vyšší odborná škola v Koželské ulici s areálem školních dílen v Poštovní ulici. Ve škole  se vzdělává kolem 400 studentů v denních, dálkových a kombinovaných formách od všeobecného vzdělávání na osmiletém nebo čtyřletém gymnáziu až po střední i vyšší odborné vzdělávání zaměřené na strojírenství, informační technologie a ekonomiku. Škola je také centrem celoživotního vzdělávání, poskytuje nejrůznější rekvalifikační kurzy, školení, semináře a další aktivity v oblasti doplňkových činností.

Informace o studiu

Prohlídka všech budov školy - gymnázium Husovo náměstí 1, SOŠ a VOŠ Koželská 551 a školní dílny Poštovní 405 je možná kdykoliv po domluvě. Průběžně podáváme informace o oborech a podmínkách studia na naší škole. E-mail vitiskovai@gsv365.cz. tel.: 731 612 316.

Další vavříny pro naše žáky

Okresní kola olympiád v anglickém jazyce skončila vítězstvím žáků našeho nižšího gymnázia 
Více

Maturitní ples gymnázia

68. STUDENTSKÝ MATURITNÍ PLES JIŽ 21. ÚNORA
Více

Přednáška Krizové řízení EU

Vojenské operace a mise EU 
Více

Nový projekt s partnerskou školou v Komárně

V pondělí 17. února 2020 proběhlo na Střední odborné škole technické v Komárně jednání škol ze tří zemí o společném projektu Erasmus+ aktivity K2 v oblasti odborného vzdělávání.
Více

Účast v soutěži T-Profi

Naši žáci se zúčastnili soutěže T-PROFI, která byla pořádána opět 12. února 2020 v Třebíči pod záštitu Krajské hospodářské komory.
Více
rss