Vítáme Vás na stránkách naší školy

Škola se nachází v malebném posázavském městě Ledeč nad Sázavou a je rozložena do tří areálů budov. Gymnázium se nachází na Husově náměstí, střední odborná a vyšší odborná škola v Koželské ulici s areálem školních dílen v Poštovní ulici. Ve škole  se vzdělává kolem 350 studentů od všeobecného vzdělávání na osmiletém nebo čtyřletém gymnáziu až po střední i vyšší odborné vzdělávání zaměřené na strojírenství, informační technologie a ekonomiku. Škola je také centrem celoživotního vzdělávání, poskytuje nejrůznější rekvalifikační kurzy, školení, semináře a další aktivity v oblasti doplňkových činností.

Proč nám důvěřovat a studovat u nás

Nabízíme Vám individuální přístup, podporu, důvěru, pomoc, kvalitní zázemí a kvalitní vybavení.Informace pro uchazeče o studium 2020-2021

Informace o studiu na naší škole poskytujeme průběžně dle zájmu uchazečů. Z důvodu epidemické situace se obracejte na vedení školy telefonem nebo e-mailem (viz. kontakty). Ředitelka školy - Mgr. Ivana Vitisková, vitiskovai@gsv365.cz, tel.: 731 612 316. Těšíme se na Vás.
Volná místa pro uchazeče

Na základě počtu přihlášek z 1. kola přijímacího řízení na střední školu budeme přijímat další uchazeče do druhého kola pro čtyřleté maturitní obory a pro tříleté učební obory školy. Informace - vitiskovai@gsv365.cz.


Vyšší odborná škola - přijímací řízení

Pro první kolo přijímacího řízení na vyšší odbornou školu do vzdělávacího programu Ekonomika a management podniku uchazeči odevzdávají přihlášky do 31. května 2021.

 

Mimořádná opatření

Mimořádná opatření v koronavirové době (aktualizováno)
Více

Preventivní program Nehodou to začíná

Ve středu 28. dubna se velká část našich žáků zúčastnila preventivního programu Nehodou to začíná. Interaktivní pořad, který byl živě vysílán na youtube zorganizovala společnost Dekra.
Více

Čistá Vysočina 2021

Ani v této nelehké covidové době není žákům a studentům lhostejná otázka čistého okolí a zdravého životního prostředí.
Více

Úspěch fiktivní firmy Delta

Fiktivní firma Delta zabodovala v soutěži CEFIF.
Více
rss