Napsali o nás

Mladí odborníci na elektronickou bezpečnost si převzali ceny v krajském sídle

Za účasti ministryně školství, mládeže a sportu Kateřiny Valachové a hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka si dnes ocenění v soutěžích k problematice elektronické bezpečnosti převzali diplomy i svá ocenění.

http://kr-vysocina.cz/mladi-odbornici-na-elektronickou-bezpecnost-si-prevzali-ceny-v-krajskem-sidle/d-4078347/p1=1013

Řemeslo Vysočiny: Nejlepší strojní mechaniky vychovávají na středních školách v Chotěboři a v Ledči nad Sázavou

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola v Ledči nad Sázavou se ujala pořadatelství krajského kola soutěže KOVO JUNIOR 2016 pro mladé strojní mechaniky. Do soutěže, která v ruchu Roku řemesel podporuje řemeslnou zručnost žáků a popularizuje tradiční obory, nastoupilo deset žáků oboru strojní mechanik.

http://www.kr-vysocina.cz/remeslo-vysociny-nejlepsi-strojni-mechaniky-vychovavaji-na-strednich-skolach-v-chotebori-a-v-ledci-nad-sazavou/d-4072244/p1=1013

V Ledči změřili síly strojní mechanici z celého kraje

Především šikovné ruce a dávku trpělivosti potřebovalo deset studentů oboru strojní mechanik z různých středních škol po celé Vysočině, kteří již od středy ve školních dílnách v Ledči absolvovali první část krajského kola soutěže Kovo Junior 2016.

http://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/v-ledci-zmerili-sily-strojni-mechanici-z-celeho-kraje-20160303.html

Náctiletí upozorňují na nebezpečí kyberprostoru

Sídlo Kraje Vysočina se stalo důstojnou kulisou pro ocenění vítězů letošního ročníku soutěže Kraje pro bezpečný internet. Soutěž je zaměřena na žáky základních i středních škol. "Jejím cílem je, aby zvlášť mladí lidé uměli informační technologie užívat rozumně, aby se technika stala jejich pomocníkem, nikoli hrozbou.

http://www.kr-vysocina.cz/nactileti-upozornuji-na-nebezpecni-kyberprostoru/d-4071232/p1=36499

Start na Tři krále

Seriál letošních finálových soutěží organizovaných Asociací školních sportovních klubu odstartoval začátkem prvního měsíce roku Republikovým finále v házené. Nejlepší házenkářští středoškoláci - chlapci i dívky - se setkali od 6. do 8. ledna v Ledči nad Sázavou v závěrečných turnajích, které byly zároveň kvalifikací na březnové mistrovství světa ISF ve Francii.

Magazín Do toho 1 / 2016

Na školách chystají vysvědčení

Více než čtyři stovky pololetních výpisů z vysvědčení pro studenty gymnázia, střední a vyšší odborné školy v Ledči nad Sázavou na Havlíčkobrodsku musí po včerejší pedagogické radě zkontrolovat a podepsat ředitelka školy Ivana Vitisková

http://havlickobrodsky.denik.cz/zpravy_region/na-skolach-susti-vysvedceni-20160127.html

 

rss