Upozornění pro uchazeče o studium

Termín podání přihlášky ke studiu na střední škole je do čtvrtka 1. března 2018.


Vítáme Vás na stránkách naší školy

Škola se nachází v malebném posázavském městě Ledeč nad Sázavou a je rozložena do tří budov. Gymnázium se nachází na Husově náměstí, střední odborná a vyšší odborná škola v Koželské ulici s areálem školních dílen v Poštovní ulici. Ve škole  se vzdělává více než 400 studentů v denních, dálkových a kombinovaných formách od všeobecného vzdělávání na osmiletém nebo čtyřletém gymnáziu až po střední i vyšší odborné vzdělávání zaměřené na strojírenství, informační technologie a ekonomiku. Škola je také centrem celoživotního vzdělávání, poskytuje nejrůznější rekvalifikační kurzy, školení, semináře a další aktivity v oblasti doplňkových činností.

Projekt Postav si CNC stroj

Ve spolupráci s firmou Kovofiniš, s. r. o. Ledeč nad Sázavou realizujeme od června 2017 projekt Postav si CNC stroj. Na realizaci se podílí žáci učebních a studijních oborů střední odborné školy.

Novinky v nabídce oborů

Od školního roku 2017-2018 mají možnost žáci studijního maturitního oboru Mechanik seřizovač získat po třetím ročníku studia i výuční list Obráběč kovů. Od školního roku 2018-2019 nabízíme nově tříleté učební obory s výučním listem Informatika ve skladování a Obráběč kovů.

MATURITNÍ PLES LEDEČSKÉHO GYMNÁZIA


Studenti Gymnázia Ledeč nad Sázavou

Vás srdečně zvou na již

66. STUDENTSKÝ  MATURITNÍ PLES.

Koná se v pátek 9. února 2018 od 19 hodin

v KD Ostrov v Havl. Brodě.

Maturitní ples SOŠ

Zveme Vás na 38. maturitní ples Střední odborné školy v Ledči nad Sázavou.

Mezinárodní jazykové zkoušky

Po celý podzim probíhala příprava na složení mezinárodních jazykových zkoušek FCE a PET.

rss